Co nowegoO nasRegulamin
Wybierz motywPomocKontakt
Bezpłatne ogłoszenia drobne! I BEZ REJESTRACJI!!! 
O nas

Właścicielem portalu jest firma:


Alpin
ul. Targowa 26/39
87-700 Toruń
NIP 879-159-76-58
REGON 340627856


Portal ten skierowany jest do każdego z nas. Jego 2-ga strona podzielona została na cztery kategorie: ?Droga życia?, ?Impreza?, ?Święta? i ?Wypoczynek?. Chodzi w nich o wydarzenia w życiu ludzi z sąsiedztwa: z naszej ulicy, dzielnicy, miasta.

?Droga życia? dotyczy etapów życia człowieka od narodzin aż do śmierci. Każdy, kto będzie chciał się dowiedzieć, co się wydarzyło, albo co ma się wydarzyć w pobliżu jego miejsca zamieszkania, wpisuje (po zalogowaniu) na stronie drugiej nazwę miasta i ulicę. Automatycznie wyświetli mu się strona, gdzie będą zaznaczone (?Nowe?) tematy, np. narodziny, ślub i ostatnia droga. Wchodząc w te tematy dowie się, komu się urodziło, bądź urodzi dziecko, kto planuje ślub, albo kto umarł i kiedy będzie pogrzeb.

Zasada ta dotyczy również pozostałych trzech kategorii. Możecie za pomocą wiadomości tekstowych powiadomić (przed), a zdjęć i linków wideo pokazać (po) jak wyglądała wasza osiemnastka, studniówka, bądź wieczór kawalerski; jak przystroiliście Wasze domy na święta Bożego Narodzenia, albo gdzie spędziliście urlop ( tylko nie powiadamiajcie o urlopie przed wyjazdem, bo to również jest wiadomość, że nikogo w tym czasie nie będzie w domu).

Na każdej stronie jest zakładka ?Wybierz motyw?. Oferujemy Wam w ten sposób możliwość zmiany kolorów strony. Możecie wybierać z całej gamy kombinacji kolorystycznych, a co za tym idzie personalizować swoją witrynę w zależności od nastroju i upodobań. Tak jak każdy z Was jest wyjątkowy, tak niech Wasza strona będzie niepowtarzalna.

Zakładka ?A co w mieście? skierowana jest do urzędów miast i gmin, które będą mogły poinformować mieszkańców (nieodpłatnie) o swoich inicjatywach kulturalnych, inwestycjach, itp., jak również do gazet lokalnych i miejskich, które mogą na naszej stronie poinformować, co ciekawego wydarzyło się ostatnio, albo wydarzy w najbliższym czasie w naszym mieście. Także każdy z Was, drodzy internauci, jeżeli chce zainteresować innych jakąś inicjatywą, działaniem, to ta strona jest dla Was.

Jak widać portal ma na celu informowanie o tym, co dzieje się wkoło nas lub w miejscach nam bliskich. Szczególnie ważny on jest dla emigracji, ludzi, którzy wyjechali za granicę ?za chlebem?. Jak tęskni się za krajem wiedzą ci, którzy opuścili go na minimum kilka miesięcy. Udostępniając tę witrynę, mamy nadzieję, że ulżymy im w tęsknocie za ojczyzną.

Z poważaniem
www.wkołonas.pl
 

drukuj  poleć artykuł
O nas|Regulamin|Pomoc|Kontakt
Projekt i wykonanie: studiostron.eu
Copyright © 2008 - 2017, Alpin. All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na akceptację regulaminu